Neron Cafe & Restaurant'a Hoşgeldiniz

Kısaca Biz

2017 yılında çıktığımız yolculuğumuzda İstanbulluların vazgeçilmez mekanı olan Neron Cafe İstanbullulara eşsiz lezzetler ve huzurlu bir ortam sunuyor.

İstanbulun merkezinde Mecidiyeköyde bulunan kafemiz aileler, gençler ve çocuklar için mükemmel bir kaçış noktası durumunda. Halka açık oyun alanının içinde bulunan neron cafe sizlere huzurlu bir ortam sunuyor.Cafemizde oyun parkına bakan huzurlu bahçesi ve ferah bir salonun yanı sıra oyun severler için geniş ve ferah üst katımız sizleri bekliyor. Aileler cafemizde kahvelerini yudumlarken yanı başlarında bulunan oyun parkında çocuklar doyasıya eğlenebilirler.

Cafe, restaurant, nargile kültürünü ve keyfini bir arada yaşatan, profesyonel ekibi ile hizmet veren bir işletmeyiz. Cafemizde siz müşterilerimizi memnun etmek için eşsiz lezzetler sunuyor. Özel kahvaltılarımız, Burger ve Pizzalarımız, formunu korumak isteyenler için fit menülerimiz, çocuklar için özel menülerimiz ile türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetler sizleri bekliyor.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiş olan Neron Cafe & Restaurant, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. Ürün konusundaki hassasiyetimiz ve müşteri memnuniyeti politikamız ile sizleri mutlu göndermek ilk amacımızdır.

Telefon

0212 232 50 52

Email

info@neroncafe.com

Adres

İzzetpapaşa Mah. Lale 1 Sok. No:5B, 34387 Şişli/İstanbul